`

Business Development Specialist

Warszawa, Łódź, Wroclaw

enxoo – zespół z głową w chmurach!

Czy są na świecie ludzie, którzy nie lubią bujać w obłokach? My postanowiliśmy, że przeniesiemy biznes do chmury😊 Jesteśmy firmą konsultingową, partnerem Salesforce i nasze życie kręci się wokół Klientów, którym doradzamy jak skuteczniej zarządzać ich biznesem. Wraz z konsultingiem oferujemy innowacyjne narzędzia IT ułatwiające realizację celów biznesowych, skoncentrowane na zwiększaniu sprzedaży, zarządzające relacjami z rynkiem, pracownikami i kontrahentami.
W pracy czerpiemy radość i satysfakcję z małych i wielkich sukcesów. W projektach cenimy sobie jakość i dobrą komunikację. Budujemy proste rozwiązania dla skomplikowanych problemów. Rozwijamy się, dzielimy wiedzą, uczymy od siebie nawzajem, dotrzymujemy obietnic. Jesteśmy zgranym zespołem, który lubi ze sobą pracować.

Brzmi ciekawie? Czytaj dalej.

Kim jest Business Development Specialist w enxoo:

Twoja rola na tym stanowisku to przede wszystkim budowanie relacji i promowanie jednego z naszych produktów – Skilo HR– Talent Management App na rynku USA.
Twoje zadania i wyzwania będą obejmować:

  • codzienny kontakt z osobami z grupy docelowej Skilo w USA - telefoniczny, mailowy, w Social Media
  • wyszukiwanie potencjalnych nabywców rozwiązania Skilo w USA, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktu
  • umawianie spotkań ze specjalistami Skilo, w celu prezentacji rozwiązania, zbadania potrzeb klienta
  • współpraca z działem marketingu przy kampaniach realizowanych w USA

Szukamy osób, które tak jak my lubią chodzić czasem z głową w chmurach, a w pracy zależy im na ciągłym rozwoju oraz wprowadzaniu nowej jakości w biznesie Klienta.

Czy pasujemy do siebie?

Tak! Jeśli zależy Ci na rozwoju, chcesz zdobywać doświadczenie, poznawać nowe technologie, mieć kontakt z klientem – enxoo to miejsce dla Ciebie.
Jeśli posługujesz się językiem angielskim na bardzo dobrym poziomie, cechuje Cię komunikatywność, pewność siebie, kreatywność, otwartość, zaangażowanie; łatwo nawiązujesz kontakty, interesuje Cię technologia i jej zastosowanie w biznesie - na pewno znajdziemy nić porozumienia.

Nasza propozycja

Oferujemy Ci pracę w nowoczesnej organizacji, odpowiedzialne zadania, możliwość szybkiego rozwoju i nauki od specjalistów. Dodatkowo będziesz brać czynny udział w rozwoju biznesu Skilo na rynku amerykańskim, a dzięki pracy w międzynarodowym otoczeniu wykorzystasz biegłość w języku angielskim.
A wisienką na torcie jest nowoczesna technologia Salesforce, z którą będziesz pracować. I jeszcze fajni, profesjonalni Ludzie! I międzynarodowi klienci! (wygląda na to, że mamy jednak sporo tych wisienek...)
O Twój rozwój zadbamy organizując szkolenia; zapewnimy integrację z zespołem na różnych eventach, zagwarantujemy prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy.

Brzmi dobrze? Aplikuj!

Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@enxoo.com, wpisując w tytule wiadomości „Business Development Specialist”.
Pamiętaj o klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (Ustawa z dn.29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883").