`

(Junior) Konsultant - Analityk Biznesowy

Warszawa, Łódź, Wrocław

W enxoo rozwój to nasze drugie imię i jest wiele powodów, dlaczego tak mówimy :)
Pracujemy z nowoczesną technologią Salesforce i dzięki temu dostarczamy naszym klientom najbardziej innowacyjne rozwiązania dostępne na rynku.

W naszym zespole nieustannie dzielimy się wiedzą, inwestujemy w szkolenia i certyfikaty, doskonaląc nasze umiejętności.

enxoo jako organizacja także się rozwija - powiększamy nasz zespół o kolejnych doświadczonych specjalistów, młodych i ambitnych absolwentów, czy stażystów rozpoczynających swoją karierę.

Chcesz brać udział w tworzeniu naszej organizacji i rozwijać się razem z nami? Dołącz do nas jako Konsultant- Analityk biznesowy!

Zapewniamy Ci rozwój na wielu wymiarach

  • praca z Salesforce - poznasz technologię, która pomaga naszym klientom rozwijać ich biznes. Będziesz pracować przy konfiguracji systemu, dbać o UX, współpracować w zespole projektowym przy rozbudowie systemu, czy integracji z innymi systemami
  • trenowanie zdolności analitycznych, przy zbieraniu wymagań funkcjonalnych
  • pobudzanie kreatywności podczas modelowania procesów biznesowych
  • rozwój umiejętności miękkich, dzięki spotkaniom z klientami, prowadzeniu szkoleń i prezentacji, współpracy w zespole projektowym
  • praca nad dokładnością i cierpliwością przy sporządzaniu dokumentacji projektowej
  • ćwiczenie języka angielskiego w rozmowach z klientami oraz z członkami zespołu

Pracuj z nami

Do efektywnej współpracy potrzebna jest znajomość metodyki realizacji projektów informatycznych i technik modelowania procesów biznesowych. Mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz wiedza w zakresie rozwiązań informatycznych, które wspierają procesy biznesowe.

Szukamy osób otwartych na nowe technologie, lubiących pracę w zespole, posługujących się językiem angielskim na wysokim poziomie (B2/C1).

Wrota do kariery w enxoo otworzą też studia (zapraszamy absolwentów oraz studentów ostatnich lat) - preferowane kierunki to informatyka, metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne, telekomunikacja, nauki ścisłe lub pokrewne.

Do nieograniczonych możliwości rozwoju dorzucamy w pakiecie:

Oferujemy elastyczną formę zatrudnienia, szkolenia i opłaty za certyfikaty Salesforce, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, liczne wydarzenia integracyjne.

Najważniejsze są jednak ciekawe projekty, nasza kultura organizacyjna i atmosfera w pracy. Dzielimy się wiedzą i lubimy ze sobą pracować.

Brzmi dobrze?

Prędko wysyłaj CV na: rekrutacja@enxoo.com, wpisując nazwę stanowiska w tytule wiadomości i poznaj nas osobiście :)