`

(Junior) Consultant - Analityk Biznesowy

Warszawa, Łódź, Wrocław

Profil enxoo

W enxoo rozwój to nasze drugie imię i jest wiele powodów, dlaczego tak mówimy :)
Pracujemy z nowoczesną technologią Salesforce i dzięki temu dostarczamy naszym klientom najbardziej innowacyjne rozwiązania dostępne na rynku.
Wspieramy firmy w zarządzaniu relacjami z klientami, partnerami i pracownikami, dostarczając doradztwo i narzędzia IT, które zwiększają sprzedaż, ułatwiają realizację celów biznesowych i wspierają szybki rozwój.

enxoo jako organizacja również prężnie się rozwija - powiększamy nasz zespół o kolejnych doświadczonych specjalistów, młodych i ambitnych absolwentów, czy stażystów rozpoczynających swoją karierę.
Chcesz brać udział w tworzeniu naszej organizacji i rozwijać się razem z nami? Dołącz do nas jako Consultant- Analityk biznesowy!

Rola Consultanta - Analityka biznesowego :

Consultant w enxoo pracuje dwutorowo. Od strony biznesowej bierze czynny udział w spotkaniach z klientami proponując im najlepsze rozwiązania, analizując i modelując procesy biznesowe. Od strony technicznej Consultant konfiguruje system, dba o UX, współpracuje z zespołem projektowym przy rozbudowie oprogramowania czy integracji z innymi systemami.

Nasza oferta:

Oferujemy Ci nieograniczone możliwości rozwoju i pracę w nowoczesnej technologii. Zapewniamy też dodatki:

  • elastyczną formę zatrudnienia, dopasowaną do Twoich potrzeb
  • szkolenia i opłaty za certyfikaty Salesforce
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę sportową
  • liczne wydarzenia integracyjne

Najważniejsze są jednak ciekawe projekty, na których będziesz pracować, nasza kultura organizacyjna i przyjazna atmosfera. Nieustannie dzielimy się wiedzą i po prostu lubimy ze sobą pracować :)

Co jest potrzebne do współpracy?

  • znajomość metodyki realizacji projektów informatycznych
  • umiejętność komunikowania się w języku angielskim (min. B2/C1)
  • otwartość na nowe zadania i chęć poznania technologii Salesforce
  • doświadczenie w analizie i modelowaniu procesów biznesowych (np. UML, BPMN)

Dodatkowe umiejętności

Dużym plusem będzie znajomość CRM (np.: Salesforce, Sugar CRM, Oracle Siebel, Update7) oraz znajomość zagadnień z zakresu telekomunikacji

Aplikuję!

Pamiętaj o klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (Ustawa z dn.29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883").