`

Junior Salesforce Developer

Warszawa, Łódź, Wrocław

Zespół z głową w chmurach

Czy są na świecie ludzie, którzy nie lubią bujać w obłokach? My postanowiliśmy, że przeniesiemy biznes do chmury! Jesteśmy firmą konsultingową, partnerem Salesforce i nasze życie kręci się wokół Klientów, którym doradzamy jak skuteczniej zarządzać ich biznesem. Wraz z konsultingiem oferujemy innowacyjne narzędzia IT ułatwiające realizację celów biznesowych, skoncentrowane na zwiększaniu sprzedaży, zarządzające relacjami z rynkiem, pracownikami i kontrahentami. W pracy czerpiemy radość i satysfakcję z małych i wielkich sukcesów. W projektach cenimy sobie jakość i dobrą komunikację. Budujemy proste rozwiązania dla skomplikowanych problemów. Rozwijamy się, dzielimy wiedzą, uczymy od siebie nawzajem, dotrzymujemy obietnic. Jesteśmy zgranym zespołem, który lubi ze sobą pracować. Brzmi ciekawie? Czytaj dalej

Kim jest junior developer w enxoo:

Rola Junior Developera to przede wszystkim budowanie innowacyjnych aplikacji w chmurze, tworzenie aplikacji mobilnych, rozbudowywanie i dostosowywanie platformy Salesforce do potrzeb Klienta. Nie ograniczamy się do samego kodowania – jako Junior Developer będziesz brać udział w innych zadaniach, takich jak analiza, czy projektowanie rozwiązań. Szukamy osób, które tak jak my lubią chodzić czasem z głową w chmurach, a w pracy zależy im na ciągłym rozwoju oraz wprowadzaniu nowej jakości w biznesie Klienta, przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

Czy pasujemy do siebie?

Tak! Jeśli zależy Ci na rozwoju, chcesz pracować z nowoczesną technologią, być istotnym członkiem zespołu projektowego, który ma wpływ na to co robi – enxoo to miejsce dla Ciebie.
Jeśli znasz się na programowaniu obiektowym, np. w Javie, wiesz co to HTML, CSS, JavaScript, umiesz pracować z relacyjnymi bazami danych, a rozmowa w języku angielskim sprawia Ci więcej przyjemności niż stresu, na pewno znajdziemy nić porozumienia.

Nasza propozycja

Oferujemy Ci pracę w nowoczesnej organizacji, odpowiedzialne zadania, możliwość szybkiego rozwoju i nauki od specjalistów. A wisienką na torcie jest nowoczesna technologia Salesforce, z którą będziesz pracować. I jeszcze fajni, profesjonalni Ludzie! I międzynarodowi klienci! (wygląda na to, że mamy jednak sporo tych wisienek.. )
O Twój rozwój zadbamy m.in. finansując zdobywanie certyfikatów, organizując szkolenia; zapewnimy integrację z zespołem na różnych eventach, zagwarantujemy prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie.

Brzmi dobrze? Aplikuj!

Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@enxoo.com, wpisując w tytule wiadomości „Junior Developer” oraz miasto, do którego aplikujesz (Warszawa, Łódź, Wrocław)

Pamiętaj o klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (Ustawa z dn.29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883").