Marketing Automation Assistant

Warszawa, Łódź, Wrocław

Profil enxoo

Wspieramy firmy w zarządzaniu relacjami z klientami, partnerami i pracownikami, dostarczając doradztwo i narzędzia IT, które zwiększają sprzedaż, ułatwiają realizację celów biznesowych i wspierają szybki rozwój. Specjalizujemy się w realizacji projektów z wykorzystaniem standardowej platformy Salesforce CRM oraz tworzymy branżowe rozwiązania na platformie Salesforce do zarządzania sprzedażą i zarządzania talentami. Wraz z oprogramowaniem dostarczamy wiedzę i najlepsze praktyki pozwalające na optymalne wykorzystanie proponowanych narzędzi oraz szybką realizację projektu.

Rola

Działamy na rynku polskim i rynkach europejskich gdzie budujemy naszą markę oraz świadomość naszych produktów, starając się jak najbardziej efektywnie docierać do potencjalnych klientów. Pracę ułatwiają nam dostępne narzędzia i technologie w tym między innymi Salesforce Pardot czy Salesforce Marketing Cloud.

Osoba zatrudniona na stanowisku Marketing Automation Assistant będzie współpracowała z zespołem marketingowym, sprzedażowym, produktowym oraz HR w celu definiowania strategii, przygotowywania konkretnych działań oraz będzie pomagała je wdrażać z wykorzystaniem dostępnych narzędzi.

Zadania

  • kreowanie wizerunku produktów oferowanych przez enxoo
  • kreowanie wizerunku enxoo jako pracodawcy
  • realizacja kampanii marketingowych z wykorzystaniem narzędzi do automatyzacji marketingu
  • realizacja kampanii marketingowych w Internecie i social media

Oczekujemy

  • znajomości zagadnień marketingowych
  • biegłości w wyszukiwaniu informacji
  • zdolności analitycznych
  • zainteresowania technologią
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, znajomość drugiego języka (Niemiecki, Francuski) będzie mile widziana
  • znajomości pakietu MS Office i Google Apps
  • mile widziana będzie znajomość HTML i CSS
  • dodatkowym atutem będzie znajomość Google Analytics oraz doświadczenie w pracy z narzędziami do automatyzacji marketingu

Oferujemy

  • ciekawą pracę z najnowocześniejszymi technologiami do automatyzacji marketingu oraz z narzędziami firmy Salesforce
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
  • elastyczną formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb
  • swobodną atmosferę pracy w rozwijajaćej się firmie IT
  • ciekawe i odpowiedzialne zadania
  • prywatną opiekę medyczną

Pamiętaj o klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (Ustawa z dn.29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883").