Developer - Praktyki Studenckie

Warszawa, Wrocław

Opis programu praktyk

Zapraszamy do naszego zespołu utalentowanych i otwartych na nowe wyzwania Kandydatów, którzy wezmą udział w Programie praktyk jako Programiści Salesforce.

Nie szukamy Studentów do parzenia kawy (umiemy robić ją sami,ewentualnie szukamy towarzystwa do jej wypicia). Lubimy dzielić się wiedzą i naszym celem jest przede wszystkim zapoznanie Cię z technologią Salesforce, na której pracujemy i włączenie do pracy w zespole projektowym, gdzie możesz się uczyć i nabierać doświadczenia.

Otwieramy możliwość uczestnictwa w projektach z pogranicza biznesu i technologii informatycznych. Projekty te mają na celu realizację rozwiązań informatycznych, które wspierają procesy biznesowe klienta i powodują zwiększenie ich efektywności.

Preferujemy uczenie się przez praktykę pod okiem specjalistów. Przykładowe zadania uczestnika Programu praktyk to:

  • analiza wymagań i projektowanie rozwiązań IT
  • rozbudowa systemu Salesforce z wykorzystaniem platformy force.com
  • integracja systemu Salesforce z innymi systemami np. ERP, billing, call center
  • przygotowanie skryptów, testowanie rozwiązań i rozwiązywanie zgłoszonych błędów
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej

Profil kandydata

Chcemy współpracować ze Studentami IV-V roku kierunków technicznych, ekonomii i pokrewnych. Dużo rozmawiamy po angielsku, więc jeżeli dobrze komunikujesz się w tym języku, to spełniasz nasz podstawowy warunek przy rozpatrywaniu Twojej kandydatury. Cenimy też otwartość na nowe technologie, doświadczenia i sposoby pracy oraz umiejętność działania w zespole.

Poniższe umiejętności techniczne są przez nas mile widziane, gdyż pomagają efektywnie uzyskać odpowiednią wiedzę i rozpocząć współpracę w ramach realizowanych przez nas projektów:

  • Znajomość technik programowania obiektowego (Java)
  • Znajomość języków skryptowych HTML, CSS, JavaScript
  • Znajomość jednego z systemów relacyjnych baz danych oraz
  • znajomość SQL, PL/SQL lub innych języków skryptowych baz danych
  • Znajomość narzędzi do projektowania UML np. Enterprise Architect lub podobnych

Dlaczego warto z nami pracować?

  • oferujemy pracę z najnowocześniejszą technologią na rynku
  • proponujemy elastyczną formę zatrudnienia, umożliwiającą pogodzenie praktyk z zajęciami na uczelni
  • stwarzamy możliwość nauki od doświadczonych specjalistów
  • dajemy szansę na poznanie rozwijajaćej się firmy IT (start-up) i kontakt z biznesem
  • otwieramy możliwość rozwoju i podjęcia stałej pracy w przyszłości

Czas trwania praktyk, terminy oraz wynagrodzenie ustalamy indywidualnie, w zależności od Twoich umiejętności, dostępności i naszych aktualnych potrzeb

Brzmi dobrze? Aplikuj!

Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@enxoo.com, wpisując w tytule wiadomości „Praktyki - programista” oraz miasto, do którego aplikujesz (Warszawa, Wrocław)

Pamiętaj o klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (Ustawa z dn.29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883").