Skilo Sales Manager

Warszawa, Łódź, Wrocław

Profil enxoo

Wspieramy firmy w zarządzaniu relacjami z klientami, partnerami i pracownikami, dostarczając doradztwo i narzędzia IT, które zwiększają sprzedaż, ułatwiają realizację celów biznesowych i wspierają szybki rozwój. Specjalizujemy się w realizacji projektów z wykorzystaniem standardowej platformy Salesforce CRM oraz tworzymy branżowe rozwiązania na platformie Salesforce do zarządzania sprzedażą i zarządzania talentami. Wraz z oprogramowaniem dostarczamy wiedzę i najlepsze praktyki pozwalające na optymalne wykorzystanie proponowanych narzędzi oraz szybką realizację projektu.

Rola

Działamy na rynku polskim i rynkach europejskich, gdzie budujemy naszą markę oraz świadomość naszych produktów, starając się jak najbardziej efektywnie docierać do potencjalnych klientów.

Osoba zatrudniona na stanowisku Sales Manager Skilo HR będzie pełniła kluczową rolę w definiowaniu i realizacji strategii sprzedażowej enxoo w segmencie zarządzania talentami. Działając głównie na obszarze rynku europejskiego, osoba ta będzie współpracowała z zespołami konsulting, marketing oraz z zespołem produktowym w realizacji działań zmierzających do pozyskiwania nowych klientów.

Zadania

  • Realizacja planów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie klientów w zakreie systemu do zarządzania talentami i procesami HR -Skilo (skilohr.com)
  • budowanie bazy kontaktów i relacji z osobami zarządzającymi działaniami HR w dużych firmach w Polsce i w innych wybranych rynkach EU
  • doradztwo dla klientów w zakresie wyboru rozwiązania do zarządzania talentami
  • planowanie i przygotowywanie spotkań z klientami, przygotowywanie i prezentowanie ofert
  • udział w negocjacjach i procesie zamykania sprzedaży
  • reprezentowanie firmy na konferencjach i innych wydarzeniach branżowych
  • współpraca w realizacji kampanii marketingowych oraz kreowaniu wizerunku i produktów enxoo.

Oczekujemy

  • potwierdzonego sukcesami doświadczenia w bezpośredniej sprzedaży B2B (1-2 lata)
  • zainteresowania i zrozumienia roli technologii w biznesie a w szczególności w obszarze HR
  • łatwości nawiązywania kontaktów
  • umiejętności prowadzenia prezentacji
  • otwartości na zmiany, pewności siebie i zdolności negocjacyjnych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy

  • pracę w swobodnej atmosferze w firmie IT (start-up), wśród zagażowanych ludzi, którzy lubią to co robią
  • możliwość szybkiego rozwoju
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • wynagrodzenie stałe oraz premia zależna od wyników
  • prywatną opiekę medyczną

Pamiętaj o klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (Ustawa z dn.29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883").