Software Tester

Warszawa, Łódź, Wrocław

O enxoo słów kilka

Wspieramy firmy w zarządzaniu relacjami z klientami, partnerami i pracownikami, dostarczając doradztwo i narzędzia IT, które zwiększają sprzedaż, ułatwiają realizację celów biznesowych i wspierają szybki rozwój. Specjalizujemy się w realizacji projektów z wykorzystaniem standardowej platformy Salesforce CRM oraz tworzymy branżowe rozwiązania na platformie Salesforce do zarządzania sprzedażą i zarządzania talentami. Wraz z oprogramowaniem dostarczamy wiedzę i najlepsze praktyki pozwalające na optymalne wykorzystanie proponowanych narzędzi oraz szybką realizację projektu.

Twoja rola i zadania

Jako Tester oprogramowania będziesz odpowiadać za cały proces testowania – przygotowywanie przypadków testowych, realizację testów, raportowanie błędów przy użyciu narzędzi bug-tracking, jak również tworzenie dokumentacji testowej oraz projektowej

Zastanawiasz się jak możesz nas przekonać do swojej kandydatury?

Jeśli poniższe zdania opisują Twój profil…

Znam zagadnienia dotyczące testowania oprogramowania i mam pierwsze doświadczenia na podobnym stanowisku

Potrafię korzystać z narzędzi do bug-trackingu (np. Jira, Mantis, Redmine)

Potrafię myśleć analitycznie; zwięźle i klarownie formułować wnioski

Lubię pracować w zespole

Charakteryzuje mnie kreatywność, skrupulatność, systematyczność i dociekliwość

Posługuję się swobodnie językiem angielskim (min.B2)

Mogę pochwalić się certyfikatem ISTQB - na plus

I najważniejsze: Chcę pracować w enxoo i zdobywać nowe doświadczenia ☺

… wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@enxoo.com wpisując nazwę stanowiska w tytule wiadomości.

Z naszsej strony oferujemy

Pracę z platformą Salesforce - najnowocześniejszą technologią CRM na rynku, w zespole doświadczonych konsultantów, którzy są sympatyczni, profesjonalni, otwarci i dzielą się swoją wiedzą.

Dokładamy do tego start-upowy klimat, możliwości rozwoju, benefity – prywatną opiekę medyczną, przyjazne biuro, owocowe poniedziałki, szkolenia i certyfikaty, spotkania i wyjazdy integracyjne, kartę spotową… Możemy jeszcze długo wymieniać, może więcej opowiemy na rozmowie rekrutacyjnej☺?

Brzmi dobrze? Aplikuj!

Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@enxoo.com, wpisując w tytule wiadomości „Tester Oprogramowania” oraz miasto, do którego aplikujesz (Warszawa, Łódź, Wrocław)

Pamiętaj o klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (Ustawa z dn.29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883").