Office Assistant (part-time)

Warszawa

Hi, we`re enxoo and we`re #cloudminded!

W enxoo rozwój to nasze drugie imię i jest wiele powodów, dlaczego tak mówimy :) Pracujemy z nowoczesną technologią Salesforce i dzięki temu dostarczamy naszym klientom najbardziej innowacyjne rozwiązania dostępne na rynku. Wspieramy firmy w zarządzaniu relacjami z klientami, partnerami i pracownikami, dostarczając doradztwo i narzędzia IT, które zwiększają sprzedaż, ułatwiają realizację celów biznesowych i wspierają szybki rozwój.

Do Twoich zadań należeć będzie:

Będziesz odpowiadać za administrację biura w Warszawie oraz w oddziałach enxoo. Do Twoich obowiązków należeć będzie obsługa korespondencji, zaopatrzenie biura, organizacja spotkań oraz podróży służbowych.

Dodatkowo będziesz wspierać działy Finasne, HR, Sprzedaż, Marketing w prowadzonych projektach i codziennej pracy.

Co jest potrzebne do współpracy?

Szukamy osoby, która jest dobrze zorganizowana, samodzielna i odpowiedzialna, z motywacją do pracy i dużą dawką pozytywnej energii :) Pracujemy w międzynarodowym środowisku, stąd konieczna jest znajomość angielskiego na poziomie min. B2/C1. W pracy potrzeba będzie też znajomość pakietu Office

Doświadczenie w pracy na recepcji będzie dodatkowym atutem.

Nasza propozycja

Praca w enxoo daje duże możliwości rozwoju i jest to szansa na udział w ciekawych projektach i wydarzeniach. Oferujemy Ci pakiet szkoleń, samodzielne stanowisko, odpowiedzialne zadania, ale też wsparcie doświadczonego mentora. Będziesz pracować z najnowszymi technologiami. Mamy świetny zespół, z którym dobrze się pracuje i żartuje 😉 Stawiamy na dzielenie się wiedzą i pomaganie sobie wzajemnie. Dbamy o dobrą atmosferę w zespole organizując spotkania i wyjazdy integracyjne, oferujemy pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i Kartę Sportową).

Dodatkowo oferujemy możliwość elastycznego dopasowania godzin pracy oraz pracę w niepełnym wymiarze godzin, co powinno ułatwić pogodzenie pracy ze studiami :)

Aplikuję!

Pamiętaj o klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (Ustawa z dn.29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883").