Recruitment passionate

Warszawa

Hi, we`re enxoo and we`re #cloudminded!

W enxoo rozwój to nasze drugie imię i jest wiele powodów, dlaczego tak mówimy :) Pracujemy z nowoczesną technologią Salesforce i dzięki temu dostarczamy naszym klientom najbardziej innowacyjne rozwiązania dostępne na rynku. Wspieramy firmy w zarządzaniu relacjami z klientami, partnerami i pracownikami, dostarczając doradztwo i narzędzia IT, które zwiększają sprzedaż, ułatwiają realizację celów biznesowych i wspierają szybki rozwój.

Do Twoich zadań należeć będzie też:

Wszystko co wiąże się pozyskiwaniem nowych osób do naszego zespołu. Liczyć się będzie kreatywne podejście do procesu rekrutacji, poszukiwanie nowych źródeł i sposobów dotarcia do najlepszych kandydatów oraz ciągłe usprawnianie procesu. W ramach naszych działań employer brandingowych będziesz częstym gościem na uczelniach i targach pracy, a Twoja pomysłowość będzie mogła się ujawnić podczas planowania nowych kampanii Zaprosimy Cię również do innych projektów realizowanych przez dział HR, zgodnych z Twoimi zainteresowaniami. Dzieje się u nas sporo i na nudę nie będziesz narzekać!

Co jest potrzebne do współpracy?

  • Ważna jest dla nas Twoja pasja HR-owa i doświadczenie w rekrutacji na rynku
  • Jesteś pasjonatem HR i masz doświadczenie w rekrutacji na rynku IT
  • Działasz nieszablonowo, cechuje Cię kreatywność, ciągle szukasz nowych sposobów na realizację zadań
  • Bardzo dobrze znasz angielski (co najmniej na poziomie B2/C1)
  • Masz pozytywną energię i dbasz o dobrą atmosferę, ale jednocześnie koncentrujesz się na osiąganiu efektów
  • Umiesz pracować w różnorodnych zespołach i liczą się dla Ciebie Ludzie ...to koniecznie wyślij do nas CV!
  • Odwiedź nasze profile na FB, LinkedIn, Instagramie i Twitterze, żeby dowiedzieć się o nas czegoś więcej

Nasza propozycja:

Praca w enxoo daje duże możliwości rozwoju i jest to szansa na udział w ciekawych projektach i wydarzeniach. Z nami możesz kreować i realizować nawet najbardziej szalone pomysły! Oferujemy Ci pakiet szkoleń, samodzielne stanowisko, odpowiedzialne zadania, ale też wsparcie doświadczonego mentora. Mamy świetny zespół, z którym dobrze się pracuje i bawi 😉 Stawiamy na dzielenie się wiedzą i pomaganie sobie wzajemnie. Dbamy o dobrą atmosferę w zespole organizując spotkania i wyjazdy integracyjne, oferujemy pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i Kartę Sportową).

Odwiedź nasze profile na FB, LinkedIn, Instagramie i Twitterze.

Pamiętaj o klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (Ustawa z dn.29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883").