Business Development Specialist

Warszawa

Hi, we`re enxoo and we`re #cloudminded!

Lubisz czasami poszybować w obłokach? W enxoo postanowiliśmy przenieść biznes do chmury! Jako partner Salesforce, zwinnie pracujemy z nowoczesną technologią doradzając naszym Klientom w realizacji ich celów biznesowych, oferując narzędzia IT i dostosowując je do indywidualnych potrzeb. Każdego dnia czerpiemy radość i satysfakcję z małych i dużych sukcesów. W projektach budujemy proste rozwiązania dla skomplikowanych problemów, dostarczając wartość, a nie tylko samą technologię. Stawiamy na rozwój i pracę zespołową, opartą jest na dzieleniu się wiedzą, wzajemnej nauce i wsparciu. Nie zapominamy przy tym o integracji i dobrej zabawie :)

Kim jest Business Development Specialist w enxoo:

Twoja rola na tym stanowisku to przede wszystkim budowanie relacji i promowanie jednego z naszych produktów – Skilo HR– Talent Management App na rynku USA.
Twoje zadania i wyzwania będą obejmować:

  • codzienny kontakt z osobami z grupy docelowej Skilo w USA - telefoniczny, mailowy, w Social Media
  • wyszukiwanie potencjalnych nabywców rozwiązania Skilo w USA, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktu
  • umawianie spotkań ze specjalistami Skilo, w celu prezentacji rozwiązania, zbadania potrzeb klienta
  • współpraca z działem marketingu przy kampaniach realizowanych w USA

Szukamy osób, które tak jak my lubią chodzić czasem z głową w chmurach, a w pracy zależy im na ciągłym rozwoju oraz wprowadzaniu nowej jakości w biznesie Klienta.

Czy pasujemy do siebie?

Tak! Jeśli zależy Ci na rozwoju, chcesz zdobywać doświadczenie, poznawać nowe technologie, mieć kontakt z klientem – enxoo to miejsce dla Ciebie.
Jeśli posługujesz się językiem angielskim na bardzo dobrym poziomie, cechuje Cię komunikatywność, pewność siebie, kreatywność, otwartość, zaangażowanie; łatwo nawiązujesz kontakty, interesuje Cię technologia i jej zastosowanie w biznesie - na pewno znajdziemy nić porozumienia.

Nasza propozycja


Praca w enxoo daje duże możliwości rozwoju i jest to szansa na udział w ciekawych projektach i wydarzeniach. Oferujemy Ci pakiet szkoleń, samodzielne stanowisko, odpowiedzialne zadania, ale też wsparcie doświadczonego mentora. Będziesz pracować z najnowszymi technologiami. Mamy świetny zespół, z którym dobrze się pracuje i żartuje 😉 Stawiamy na dzielenie się wiedzą i pomaganie sobie wzajemnie. Dbamy o dobrą atmosferę w zespole organizując spotkania i wyjazdy integracyjne, oferujemy pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i Kartę Sportową).

Dodatkowo oferujemy możliwość elastycznego dopasowania godzin pracy oraz pracę w niepełnym wymiarze godzin, co powinno ułatwić pogodzenie pracy ze studiami :)