Junior Sales Executive

Warszawa

W dzisiejszych czasach firmy muszą szybko reagować na zmieniające się otoczenie i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. W enxoo wierzymy, że technologia połączona z wiedzą i doświadczeniem w biznesie przynosi nieprzeciętne efekty: zwiększenie sprzedaży, pomoc w realizacji celów biznesowych, możliwość łatwego zarządzania relacjami. We współpracy z naszymi klientami wprowadzamy nową jakość, nie tylko technologię.

Jak to robimy?

Salesforce jest rozwiązaniem, umożliwiającym indywidualne podejście i pomoc organizacjom z różnych branż. Wraz z oprogramowaniem dostarczamy wiedzę i najlepsze praktyki, pozwalające na optymalne wykorzystanie proponowanych narzędzi oraz na szybką realizację projektu - często nawet w kilka tygodni!

Zależy nam na rozwoju, uczymy się od siebie i dzielimy nieustannie wiedzą. Lubimy ze sobą przebywać, integrujemy się - nie samą pracą żyje człowiek ;-)

Myślisz podobnie?

Szukamy osoby na stanowisko Junior Sales Executive która chce się rozwijać w sprzedaży, zdobywać pierwsze doświadczenia i uczyć od innych. Typowe zadania na tym stanowisku obejmują:

  • Aktywne poszukiwanie klientów, udział w spotkaniach, współpraca przy budowaniu strategii marketingowych produktów enxoo
  • Tworzenie ofert, przygotowywanie prezentacji
  • Poznanie naszych produktów i technologii

Jak do nas dołączyć?

Jeżeli masz za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe w sprzedaży, lubisz poznawać nowe technologie, nie boisz się nawiązywania nowych kontaktów, jesteś kreatywny i szukasz nowych pomysłów, a co najważniejsze posługujesz się płynnie językiem angielskim - brzmi to jak idealna kandydatura! :)

Aplikuj wysyłając CV na adres rekrutacja@enxoo.com

Nasza oferta

Oferujemy Ci pracę w nowoczesnej organizacji z lokalizacją w Centrum Warszawy, odpowiedzialne i ciekawe zadania, możliwość szybkiego rozwoju i nauki od specjalistów.

Zapewnimy integrację z zespołem na różnych eventach, zagwarantujemy dodatkowe benefity i zrobimy wszystko, żeby po prostu dobrze nam się współpracowało!

Pamiętaj o klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (Ustawa z dn.29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883").