HR Assistant

Warszawa

Hi, we`re enxoo and we`re #cloudminded!

W enxoo rozwój to nasze drugie imię i jest wiele powodów, dlaczego tak mówimy :) Pracujemy z nowoczesną technologią Salesforce i dzięki temu dostarczamy naszym klientom najbardziej innowacyjne rozwiązania dostępne na rynku. Wspieramy firmy w zarządzaniu relacjami z klientami, partnerami i pracownikami, dostarczając doradztwo i narzędzia IT, które zwiększają sprzedaż, ułatwiają realizację celów biznesowych i wspierają szybki rozwój.

Do Twoich zadań należeć będzie:

Aktywne wspieranie prowadzonych przez nas projektów, a jest ich sporo :) Dodatkowo przygotowywanie i publikacja ogłoszeń o pracę, kontakt z Kandydatami, a z biegiem czasu również sama rekrutacja. Często uczestniczymy w targach pracy i praktyk na uczelniach oraz warsztatach prowadzonych przez Studenckie Koła Naukowe. To również będzie Twoje zadanie: przygotowanie, realizacja pomysłów i aktywny udział w eventach rekrutacyjnych. Będziesz także odpowiadać za naszą, jako pracodawcy, obecność w social media, więc przyda się kreatywność oraz doświadczenie w tym zakresie. Często organizujemy imprezy integracyjne i w tym zakresie również otrzymasz szansę aby się wykazać :)

Co jest potrzebne do współpracy?

 • Jeżeli zorganizowanie, samodzielność i odpowiedzialność to Twoje drugie imię
 • Masz motywację do pracy i dużo pozytywnej energii
 • Interesuje Cię HR i chcesz zgłębiać jego tajniki (mile widziane pierwsze doświadczenie w tym obszarze)
 • Znasz dobrze język angielski (co najmniej na poziomie B2/C1)
 • Dobrze radzisz sobie z obsługą pakietu Office
 • Lubisz kontakt z ludźmi
 • Masz głowę wypełnioną pomysłami, które chcesz urzeczywistnić
 • To właśnie na Ciebie czekamy! Nie czekaj i wyślij do nas swoje CV :)

Nasza propozycja


  Jesteśmy trzyosobowym zespołem z wieloma HR-owymi pomysłami i chęcią dzielenia się swoją wiedzą i pasją. Praca w enxoo - to szansa na udział w ciekawych projektach i wydarzeniach. Z nami możesz kreować i realizować nawet najbardziej szalone pomysły! Oferujemy Ci pakiet szkoleń, samodzielne stanowisko, odpowiedzialne zadania, ale też wsparcie doświadczonego mentora. Mamy świetny zespół, z którym dobrze się pracuje i bawi 😉 Stawiamy na dzielenie się wiedzą i pomaganie sobie wzajemnie. Dbamy o dobrą atmosferę w zespole organizując spotkania i wyjazdy integracyjne, oferujemy pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i Kartę Sportową).

  Odwiedź nasze profile na FB, LinkedIn, Instagramie i Twitterze.

Pamiętaj o klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (Ustawa z dn.29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883").