Java EE Developer - Digital CRM

Warszawa, Łódź, Wrocław

Czy słyszeliście już o Digital CRM?

Niezależnie od odpowiedzi, czytajcie dalej! Digital CRM to nowe, rewolucyjne i bardzo przyszłościowe podejście na rynku; to ogłoszenie jest więc skierowane do osób, które szukają innowacyjnych organizacji, chcą pracować z nowoczesną technologią i nieustannie się rozwijać.

Digital CRM to połączenie kanałów elektronicznych (www, mobile, social) z technologiami cyfrowymi (portale, aplikacje mobilne, automatyzacja marketingu) oraz z CRM

Jesteśmy partnerem Salesforce, lidera CRM na świecie i nasze życie kręci się wokół Klientów, którym doradzamy jak skuteczniej zarządzać ich biznesem. Wraz z konsultingiem oferujemy innowacyjne narzędzia IT, ułatwiające realizację celów biznesowych, skoncentrowane na zwiększaniu sprzedaży, zarządzaniu relacjami z rynkiem, pracownikami i kontrahentami.

Twoja rola w Digital team

Jako Java Developer będziesz brać udział w digitalowej rewolucji i łączyć znajomość Salesforce CRM z portalami, aplikacjami mobilnymi, czy social media. Będziesz projektować, tworzyć oraz rozwijać aplikacje webowe i mobilne, integrować je z Salesforce i innymi systemami u naszych klientów w Polsce i zagranicą.

Umiejętności na start

Do efektywnej współpracy potrzebujemy:

  • minimum rocznej pracy w Javie (JEE),
  • podstaw Spring Framework i Hibernate
  • wiedzy z zakresu technologii web (HTML, CSS, JavaScript),
  • znajomości zagadnień związanych z bazami danych oraz rozwiązań bazodanowych (MySQL, PostgreSQL, MsSQL, Oracle, etc.)
  • znajomości serwerów lub kontenerów aplikacyjnych takich jak Apache Tomcat, Glassfish lub JBoss
  • mile widziana znajomość platformy Liferay Portal (lub chęć do nauki :))

Z kwestii mniej technicznych - dużo rozmawiamy po angielsku, dlatego pożądany poziom to min. B2, lubimy pracować z ludźmi otwartymi, pozytywnie nastawionymi do życia, chcącymi poszerzać horyzonty i rozwijać się razem z nami.

Co ja będę z tego mieć, czyli oferta enxoo

Oferujemy Ci pracę w nowoczesnej organizacji, odpowiedzialne zadania, możliwość szybkiego rozwoju i nauki od specjalistów, a także szansę na szkolenie innych i dzielenie się wiedzą.

Do tego dokładamy nowoczesne technologie: Salesforce, Liferay, MuleESB, z którymi będziesz pracować na co dzień.

O Twój rozwój zadbamy m.in. finansując zdobywanie certyfikatów, organizując szkolenia; zapewnimy integrację z zespołem na różnych eventach, zagwarantujemy prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie.

Pamiętaj o klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (Ustawa z dn.29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883").