Telia Carrier obniża koszty z enxoo CPQ

Telia Carrier, globalny operator telekomunikacyjny świadczący usługi dla ponad 1200 klientów w 80 krajach, będący największą siecią w Europie, oferuje szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych dla innych operatorów. Wdrożenie nowoczesnego produktu - elastycznego systemu enxoo CPQ (Configure Price Quote) & telecom framework, zbudowanego na platformie Salesforce® zwiększyło efektywność handlowców, którzy szybciej reagują na potrzeby klientów, co pozwoliło na obniżenie wielu kosztów.

Orangina Schweppes Polska podniosła efektywność sprzedaży

Orangina Schweppes Polska jest producentem i dystrybutorem napojów na terenie Polski, gdzie działa od 2013 roku. Do jej 3 głównych marek należą: Schweppes, Orangina i Dr.Pepper. Od samego początku działalności na polskim rynku Orangina współpracuje z enxoo. Dzięki enxoo mobilo zwiększyła się efektywność sprzedaży, a wykorzystanie gotowego rozwiązania enxoo mobilo pozwoliło na realizację całego projektu w zaledwie 5 tygodni.

Skilo dla Marketing Investment Group

Marketing Investment Group działa na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym od ponad 25 lat. Firma z powodzeniem rozwija sieci salonów Sizeer, 50 style, Timberland oraz Symbiosis. Jest wyłącznym dystrybutorem wielu marek, m. in. New Era, O'neill, Lotto, Umbro oraz linii obuwniczej Lacoste. Platforma Skilo pozwoliła na ujednolicenie i uproszczenie modelu kompetencji, a zarządzanie talentami i przydzielanie ról i stanowisk odbywa się teraz dużo sprawniej.

Benestra rozwija się z enxoo

Benestra jest kluczowym operatorem telekomunikacyjnym na terenie Słowacji. Firma zapewnia najlepsze i najbardziej stabilne połączenia krajowe oraz międzynarodowe. Dynamiczny rozwój firmy stawia nowe wyzwania - aby im sprostać, enxoo zaprojektowało i wdrożyło, nie zakłócając przy tym żadnych bieżących operacji biznesowych, system na platformie Salesforce® dopasowany do indywidualnych potrzeb Benestry.

Elastyczny i mobilny system dla TK Telekom

TK Telekom, spółka z Grupy PKP S.A., od 11 lat dostarcza rozwiązania telekomunikacyjne. Firma na bieżąco wdraża najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Jedną z takich innowacji jest wprowadzenie dostosowanego do potrzeb firmy rozwiązania zrealizowanego przez enxoo, bazującego na platformie Salesforce®, pozwalającego na lepszą komunikację, minimalizację działań administracyjnych i sprawniejszy obieg danych. Wdrożenie systemu trwało tylko 8 tygodni.

enxoo wspiera Fundację Dajemy Dzieciom Siłę

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę od 1991 roku dąży do tego, by wszystkie dzieci miały bezpieczne dzieciństwo i były traktowane z poszanowaniem ich godności. Współpraca enxoo i FDDS przypadła w momencie, gdy Fundacja potrzebowała systemu do fundrisingu. Wykorzystano system Sales Cloud, który jest oferowany dla 10 OPP bezpłatnie. enxoo dostarczyło również rozwiązanie, w pełni oparte na Salesforce®, pozwalające na obsługę

Grupa Most Wanted usprawnia zarządzanie procesami HR

Jeden z liderów polskiego rynku w zakresie rekrutacji personelu na stanowiska managerskie i specjalistyczne oraz doradztwa w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi, organizator wielu szkoleń i konferencji HRowych, usprawnił procesy rekrutacyjne, szkoleniowe i konsultingowe dzięki rozwiązaniom dostarczonym przez enxoo. Innowacyjny system znacząco wpłynął na rozwój możliwości handlowych i marketingowych, automatyzując i optymalizując działania sprzedażowe.

iStyle optymalizuje procesy sprzedaży

iSTYLE to autoryzowany dystrybutor produktów marki Apple w Europie Środkowo-Wschodniej, prowadzący sprzedaż stacjonarną i online. Specyfika działalności firmy wymagała systemu zintegrowanego ze sklepami stacjonarnymi i internetowymi. Platforma skonstruowana przez zespół enxoo sprostała wysokim wymaganiom, optymalizując procesy i zwiększając satysfakcję klientów. iSTYLE wdraża opracowany przez enxoo system we wszystkich swoich sklepach.