Chciałbyś programować w Salesforce, ale nie wiesz od czego zacząć? Sprawdź Salesforce Summer Trailhead - darmową platformę e-learningową dla adminów i deweloperów Salesforce.

Salesforce to technologia pozwalająca na budowanie rozwiązań, których jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia deweloperów oraz wielkość portfela przyszłych użytkowników. Kompleksowość i elastyczność platformy jest jej największą zaletą, ale może przyprawiać o zawrót głowy, szczególnie na początku przygody z programowaniem.

Do tej pory jedynym naprawdę efektywnym sposobem na szybką naukę technologii Salesforce było korzystanie z wiedzy i umiejętności bardziej doświadczonych deweloperów, którzy zawaleni projektami i zlożonymi zadaniami często nie byli w stanie usystematyzować procesu nauki początkujących użytkowników. Taka sytuacja sprawiała, że wiedza i umiejętności młodych deweloperów były mocno fragmentaryczne, a sam proces zdobywania wiedzy mało spójny.

Wciąż rosnące zapotrzebowanie na deweloperów i adminów Salesforce wymagało narzędzi przyspieszających i systematyzujących proces poznawania technologii. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, Salesforce stworzył Summer Trailhead - darmową oraz interaktywną platformę e-learningową dla deweloperów i adminów Salesforce, którzy zaczynają swoją przygodę z technologią lub zwyczajnie chcą doskonalić swoje umiejętności i zawsze być “na czasie”.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zacząc korzystać z Salesforce Summer Trailhead, wpadnij na nasz meetup 5 sierpnia o godzinie 18:00 do biura enxoo na Flory 3/2 w Warszawie. Spotkanie będzie doskonałą okazją do rozpoczęcia przygody z technologią Salesforce oraz zapoznania się z nowymi funkcjonalnościami platformy.  To wszystko w doborowym towarzystwie Warsaw Salesforce Developer Group.

Informujemy, że ilość pizzy i zimnego piwa jest ograniczona.