Pracujemy z Salesforcem już od kilku lat, większość z nas to certyfikowani administratorzy i developerzy. Przez ten czas zebraliśmy sporo informacji dotyczących rozwiązywania pojawiających się problemów, usprawnienia wykonywania niektórych powtarzalnych czynności czy też po prostu najefektywniejszych sposobów implementacji określonych zmian. Mamy to wszystko spisane w plikach tekstowych, różnego rodzaju dokumentach itp. i w końcu podjęliśmy decyzję o próbie usystematyzowania tych informacji. Dodatkowo uznaliśmy, że jeżeli te informacje przydały się nam, to może chociaż częściowo okażą się pomocne dla innych – stąd pomysł na niniejszy blog.

Jako, że Salesforce jest platformą rozwijającą się bardzo intensywnie, nie zabraknie tu również informacji na temat pojawiających się nowinek – nowych narzędzi, funkcjonalności udostępnianych w kolejnych release’ach czy też aplikacji udostępnianych na AppExchange.

Mamy nadzieję, że uda nam się regularnie zamieszczać ciekawe informacje dotyczące naszych doświadczeń z platformą Salesforce, a każdy z Was znajdzie tutaj przynajmniej kilka wpisów dla siebie.