enxoo w Top 30 firm IT z największym wzrostem przychodów

Magazyn Computerworld opublikował najnowszy raport TOP200 - to prestiżowa publikacja, która od ponad 20 lat jest cennym źródłem informacji o polskim rynku teleinformatycznym. Coroczne sprawozdanie skierowane jest szerokiego grona odbiorców - menedżerów IT, informatyków i analityków, a także potencjalnych klientów. Jego celem jest kompleksowe przedstawienie stanu polskiej branży ICT oraz stojących przed nią perspektyw i wyzwań.

Pobierz raport tutaj.

Edycja 2016 raportu to blisko 60 kompleksowych tabel opisujących kondycję branży IT z uwzględnieniem zmian w koniunkturze, przedstawianych według przychodów z poszczególnych sektorów gospodarki, gałęzi produktowych i usługowych. Raport zawiera również przygotowane przez specjalistów, analityków i redaktorów Computerworld kompleksowe analizy i opracowania na temat perspektyw i trendów wpływających na kondycję branży ICT.

W tegorocznym raporcie Enxoo zostało zaprezentowane w następujących kategoriach:

  • Firmy informatyczne o największym wzroście przychodów z IT w 2015 roku (miejsce 26).
  • Firmy informatyczne o największym wzroście przychodów z eksportu w 2015 roku (miejsce 35).
  • Firmy informatyczne o największym udziale inwestycji w R & D (Research & Development) w stosunku do przychodów z IT w 2015 roku (miejsce 18).

Jesteśmy dumni, że nasze usługi oraz wkład w rozwój innowacji zostały dostrzeżone. Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do naszego sukcesu.

Pobierz raport tutaj.


O Enxoo

Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych Partnerów Salesforce w Polsce i Europie Centralnej. Od 2008 roku dostarczamy kompleksowe rozwiązania CRM wspierające zarządzanie relacjami z klientami, partnerami i pracownikami. Nasz obszar działania obejmuje doradztwo IT, realizację projektów i wsparcie rozwiązań. Posiadamy wiedzę techniczną i doświadczenie biznesowe, dzięki którym możemy dostarczać naszym klientom wyjątkowe rozwiązania. Sukces naszych klientów jest dla nas największą wartością!

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

Comment