100 lat, enxoo!

11 maja świętowaliśmy nasze 5te urodziny. Najpierw braliśmy udział w ważnym, corocznym wydarzeniu Salesforce Essentials w Warszawie. Nasze stoisko było wyjątkowe, udekorowane urodzinowymi balonami. Rozdawaliśmy pyszne babeczki, czekoladki i broszury z historią naszej firmy. Wymiana wiedzy o systemach w chmurze i doświadczeń biznesowych z innymi, a także słuchanie wystąpień osób związanych ze społecznością Salesforce’a było idealną formą uczczenia naszego jubileuszu.

Wieczorem spotkaliśmy się na afterparty enxoo z naszymi przyjaciółmi (biznesowymi i nie tylko), z klientami, pracownikami i sympatykami Salesforce’a w historycznej części Warszawy, na Pradze w Restauracji Artbistro Stalowa.

Jest to miejsce, które łączy nowoczesność z industrialnym klimatem w samym sercu jednej ze starszych dzielnic Warszawy, dzięki czemu w środku panuje magiczna atmosfera. Dopełnieniem całości była muzyka na żywo wykonywana przez świetny zespół OVI - ogromnie dziękujemy!

Musimy przyznać, że te 5 lat to niezwykła podróż - która wciąż trwa. Czasem bywa łatwiejsza, czasem trudniejsza, ale jesteśmy razem aż do dziś. A to dopiero początek! Czeka nas jeszcze więcej!

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Comment