Startup ze świeżym spojrzeniem i świadomym podejściem

KZych1 (Medium).jpg

Dzisiejsze dynamiczne czasy stawiają przed przedsiębiorcami dwa nadrzędne wyzwania, jedno związane ze sprawnością procesów w relacji z klientami, drugie związane z kwestiami pozyskania, utrzymania i rozwoju pracowników. Ten aspekt w towarzystwie ogromnej konkurencji bywa niezwykle kłopotliwy dla firm. Managerom niełatwo sprostać tym trudnościom bez wykorzystania nowoczesnych technologii, które są w stanie momentalnie dostosować się do tempa współczesnego świata. Tylko jak wybrać odpowiedniego dostawcę?

Enxoo dostarcza rozwiązania IT dedykowane branżom telekomunikacji, dystrybucji, nieruchomości i usług. Dzięki współpracy z ekspertami z wymienionych sektorów, rozumiemy wyzwania klientów. Wszystkie narzędzia przygotowane są na platformie Salesforce, co gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo systemów. Poszczególne produkty można sprawnie połączyć w jedno kompleksowe rozwiązanie dla sprzedaży, obsługi klientów i zarządzania talentami w organizacji.

Choć działamy na rynku nieco ponad 5 lat i wciąż jesteśmy uważani za start-up, większość naszych klientów to firmy, które mają stabilną pozycję w swojej branży od dziesięcioleci. Firmy, takie jak Konica Minolta, Telia Carrier czy Orangina Schweppes, z którymi współpracujemy, doceniły naszą świadomość tego, z jakimi wyzwaniami spotykają się na co dzień. Dzięki temu zrealizowaliśmy ważne dla naszych klientów projekty, które znacząco wpłynęły na podniesienie efektywności działań sprzedaży.

Enxoo zostało wyróżnione przez najnowsze wydanie “Outsourcing & More”, dwumiesięcznika piszącego o outsourcingu na polskim i światowym rynku. Aktualne wydanie zawiera aż dwa artykuły o enxoo, w tym rozmowę z naszym CEO - Krzysztofem Zychem.

Co Krzysztof Zych mówi o wizji i unikalnym podejściu enxoo do wyzwań we wspomnianych branżach? Jak prognozuje kolejne 5 lat firmy na polskim i zagranicznym rynku? Jak firma świętowała swoje 5-lecie?

Przeczytaj wywiad i relację z 5-lecia!

Comment