Artur_Ostrowski_enxoo.jpg

Z radością witamy i ogłaszamy dołączenie do naszego zespołu Artura Ostrowskiego, doświadczonego menedżera z ponad 20-letnią praktyką w branży telekomunikacyjnej i IT. Z dniem 1 lipca 2018 r., Artur objął stanowisko członka zarządu i funkcję Chief Commercial Officer w enxoo. Będzie odpowiedzialny za obszary sprzedaży i marketingu.

Poprzednio Artur był Dyrektorem Handlowym w T-mobile Polska, nadzorującym pion B2B. Sprawując tę funkcję, zreorganizował dział, dostosowując go do obecnych wymagań rynkowych i wyznaczonych celów biznesowych. Pod jego kierownictwem firma zrealizowała największe w historii przejęcie numerów komórkowych od innego operatora, udaną integrację T-System, a także najlepsze od 2013 roku wyniki w zakresie Net Adds i MNP.

Relacja Artura z enxoo rozpoczęła się jeszcze w 2015 roku. Przed rozpoczęciem pracy w T-mobile, Artur był w firmie partnerem zarządzającym działem Telecom Practice. W tym czasie z powodzeniem wspierał europejskich operatorów w transformacji cyfrowej w obszarze sprzedaży i marketingu za pomocą rozwiązania enxoo for communications.

W latach 2009-2015 Artur Ostrowski pracował w GTS Central Europe jako wiceprezes usług infrastrukturalnych, szef marketingu oraz szef międzynarodowych usług hurtowych. W tym czasie odegrał istotna rolę w przeprowadzeniu programu transformacji i restrukturyzacji, którego celem było stworzenie jednego regionalnego operatora telekomunikacyjnego z pięciu niezależnych firm działających w Polsce, Czechach, Rumunii oraz na Słowacji i Węgrzech. Następnie przez prawie 10 lat związany był z TeliaSonera International Carrier, gdzie zarządzał działaniami regionalnymi w Europie Zachodniej, Europie Środkowej i Wschodniej jak również w Azji. Na początku swojej kariery pracował dla NASK na stanowisku dyrektora sprzedaży.

Cieszę się, że ponownie mogę pracować z zespołem enxoo. Zespołem, który na każdym kroku udowadnia, że z sukcesem jest w stanie realizować złożone projekty transformacji cyfrowej dla klientów z USA, Europy, aż po Nową Zelandię
— Komentuje Artur Ostrowski
Oferta enxoo to produkty industry cloud, skierowane do firm telekomunikacyjnych, software, usług biznesowych i nieruchomości. Dołączając do nas, Artur wniesie szerokie doświadczenie w zarządzaniu i budowaniu organizacji, co pomoże nam w komercjalizacji tych rozwiązań na rynku polskim, europejskim i globalnym.
— dodaje Krzysztof Zych, założyciel i Prezes Zarządu enxoo

Dzięki wiedzy, kompetencjom i doświadczeniu Artur będzie niewątpliwym wsparciem dla enxoo we wzmacnianiu pozycji firmy. Z dumą więc przekazujemy sprzedażowo-marketingowe stery enxoo Arturowi!

Comment