IT Project Manager

Warszawa

Hi, we`re enxoo and we`re #cloudminded!

W enxoo rozwój to nasze drugie imię i jest wiele powodów, dlaczego tak mówimy :) Pracujemy z nowoczesną technologią Salesforce i dzięki temu dostarczamy naszym klientom najbardziej innowacyjne rozwiązania dostępne na rynku. Wspieramy firmy w zarządzaniu relacjami z klientami, partnerami i pracownikami, dostarczając doradztwo i narzędzia IT, które zwiększają sprzedaż, ułatwiają realizację celów biznesowych i wspierają szybki rozwój.

Do Twoich zadań należeć będzie też:

Jako Project Manager będziesz odpowiadać za powierzony projekt i cały proces wytwarzania aplikacji budowanych na platformie Salesforce.com, jak również motywowanie, wspieranie rozwoju zespołu projektowego i rozwiązywanie bieżących problemów. Liczymy, że będziesz przy tym wykorzystywać swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu metodyki Agile i skutecznie je łączyć z bardziej “tradycyjnymi” metodami zarządzania projektami tak, by osiągnąć jak najlepszy efekt. Twoja rola będzie skupiać się też na budowaniu i utrzymywaniu relacji z klientami oraz wspieraniu ich w podejmowaniu kluczowych decyzji projektowych, doradzaniu w zakresie nowych pomysłów, które mogą pozytywnie wpływać na realizację ich celów biznesowych. Będziesz również współpracować z zespołami produktowymi w zakresie zarządzania realizacją oczekiwań klientów. Jako Project Manager będziesz częścią społeczności PMów w enxoo, więc ważne będzie dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z innymi kierownikami projektów.

Jeśli:

  • Znasz zwinne metodyki wytwarzania oprogramowania i masz doświadczenie w ich stosowaniu
  • Masz min. 2-3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami i interdyscyplinarnymi zespołami złożonymi z 8-10 osób: Developerów, Analityków i Testerów
  • Masz wiedzę i doświadczenie techniczne wystarczające, aby skutecznie wpływać na decyzje merytoryczne oraz by pomagać członkom zespołu znajdować najbardziej skuteczne rozwiązania
  • Dobrze rozumiesz cykl wytwarzania oprogramowania
  • Potrafisz umiejętnie stosować narzędzia w zarządzaniu projektami
  • Jesteś otwarty - na ludzi i nowe technologie
  • Znasz bardzo dobrze jęz. angielski (C1)
  • Masz certyfikat potwierdzający kompetencje zarządzania projektami, co będzie dla nas plusem

Nasza propozycja:

Praca w enxoo daje duże możliwości rozwoju i jest to szansa na udział w ciekawych projektach i wydarzeniach. Z nami możesz kreować i realizować nawet najbardziej szalone pomysły! Oferujemy Ci pakiet szkoleń, samodzielne stanowisko, odpowiedzialne zadania, ale też wsparcie doświadczonego mentora. Mamy świetny zespół, z którym dobrze się pracuje i bawi 😉 Stawiamy na dzielenie się wiedzą i pomaganie sobie wzajemnie. Dbamy o dobrą atmosferę w zespole organizując spotkania i wyjazdy integracyjne, oferujemy pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i Kartę Sportową).

Odwiedź nasze profile na FB, LinkedIn, Instagramie i Twitterze.

Pamiętaj o klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (Ustawa z dn.29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883").