skilo - system do zarzadzania hr dostepny na appexchange

Skilo - Kompleksowy System Zarządzania Talentami i procesami HR zbudowany na Platformie Salesforce.com.


Wyobraź sobie system, który zbiera wszystkie procesy personalne w jednym miejscu w przejrzysty i funkcjonalny sposób. Narzędzie HR, które pozwala na kompleksowe zarządzanie zasobami ludzkimi w Twojej firmie w dowolnym czasie i miejscu. 

Z myślą o tych, którzy wymagają od systemu HR czegoś więcej niż tylko wsparcia w procesie rekrutacji i uporządkowania CV, stworzyliśmy Skilo - narzędzie, dzięki któremu zarządzanie talentami i procesami HR nabiera nowego znaczenia. 


Główne funkcjonalności Skilo - Systemu do zarządzania HR

Zarządzaj kluczowymi danymi HR. 

Proces Zarządzania Organizacją

Projektowanie, planowanie i administrowania kompetencjami, opisami stanowisk i strukturą organizacyjną. Struktury i dane zdefiniowane w module stanowią podstawę do funkcjonowania wszystkich pozostałych procesów systemu Skilo.

 


Planuj i monitoruj cele i oceny.

Proces Zarządzania Oceną

Monitorowanie, dokonywanie oceny, raportowanie osiąganych celów i posiadanych kompetencji pracowników. System wspiera dwa modele zarządzania efektywnością pracowników: model zarządzania przez cele oraz model zarządzania przez kompetencje.

 


Zautomatyzuj proces zarządzania szkoleniami.

Proces Zarządzania Szkoleniami

Uproszczenie, ujednolicenie i automatyzacja proces zarządzania szkoleniami. Pracownicy, menedżerowie, trenerzy i specjaliści HR proaktywnie uczestniczą w procesie gromadzenia potrzeb szkoleniowych, przekształcania ich w plan szkoleniowy, organizacji szkoleń oraz oceny ich jakości.

 


Rozwijaj i utrzymuj Talenty.

Proces Zarządzania Rozwojem

Zarządzanie procesem planowania kariery i rozwoju pracowników. Możliwość zarządzania przebiegiem ścieżki kariery poprzez budowę bazy wiedzy o pracowniku, jego kompetencjach i aspiracjach.


Zobacz jak system Skilo wspiera zarządzanie talentami i procesami HR w Marketing Investment Group.


Skontaktuj się z nami, umów się na prezentację rozwiązania.

Dowiedz się jak Skilo może wspierać Twoje procesy HR.


Blog - Wykorzystanie technologii w Zarządzaniu Procesami HR